ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Spinning. Przez 3 godziny jechali w rytm muzyki! [FILM]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    20.11.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Atlas Fitness Club

Wielkopolska. Atlas Fitness Club zorganizował kolejny maraton spinningowy. Udział wzięło prawie 60 uczestników.

 

 

 

8 listopada w pleszewskim Domu Kultury wnętrze tego obiektu zmieniło się nie do poznania. Stara kolejowa zajezdnia została wypełniona kolorowymi światłami oraz energiczną muzyką. Wszystko za sprawą dziewiątej już odsłony maratonu spinningowego organizowanego przez Atlas Fitness Club.

 

W fitnessowej imprezie wzięło udział prawie 60 uczestników, którzy przez okrągłe 3 godziny jechali na rowerkach stacjonarnych w rytm energicznej muzyki.

 

Pomimo dużego wysiłku, który każdy uczestnik musiał włożyć w jazdę, to uśmiech nie znikał z ich twarzy. Na złapanie oddechu i szybką przekąskę było jedynie kilka krótkich przerw. Instruktorzy wykazali się niebywałą pomysłowością i pokazali jak można urozmaicić trening, który odbywał się tylko na jednym sprzęcie. Były przejścia, przeskoki, różnorodne ustawianie rąk oraz zmiana tempa.

 

ZOBACZ WIDEO Z MARATONU SPINNINGOWEGO PONIŻEJ

 

- To wszystko spowodowało, że każda z osób bez problemu wytrwała do końca. A na końcu czekała nagroda – wyśmienity posiłek regeneracyjny oraz nagrody dla najbardziej wytrwałych oraz tych którzy wyróżnili się w tłumie kolorowym ubiorem jak przystało na myśl przewodnią imprezy Neon Party - mówią organizatorzy.

 

Wielką niespodzianką były podziękowania przygotowane przez uczestników dla instruktorów. Patrycja, Alicja, Daria, Przemek oraz Wojtek otrzymali upominki od Atlas Spinning Team.

 

Kolejna impreza już za rok, a przygotować się do niej można w Atlas Fitness Club na zajęciach, które odbywają się regularnie we wtorki i czwartki w Pleszewie oraz w poniedziałki, środy oraz piątki w Jarocinie przy ul. Sportowej 6.

 


źródło: Atlas Fitness Club/ Wojciech Wiśniewski

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!