ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sprowadzali z Ameryki młode kobiety i zmuszali je do prostytucji [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    23.10.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 7 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Zlikwidowano zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się handlem ludźmi. Sprowadzali młode kobiety z Ameryki Południowej i zmuszali je do prostytucji.

 

 

 

 

Wielkopolscy policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zlikwidowali grupę przestępczą, której członkowie sprowadzali młode kobiety z Ameryki Południowej i zmuszali je do pracy w agencjach towarzyskich.

 

We wtorek (15 października) funkcjonariusze policji zatrzymali łącznie 13 osób - kobiet i mężczyzn w wieku od 21 do 57 lat. Usłyszeli oni zarzuty czerpania korzyści finansowych z prostytucji, wymuszeń rozbójniczych, handlu ludźmi, udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz kierowania tą grupą.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kobieta wypadła z czteropiętrowego bloku. Zginęła na miejscu [KLIKNIJ]

 

- Sprawą zajęli się policjanci z Poznania wiele miesięcy temu. Informacje, które do nich docierały wskazywały na to, że osoby wywodzące się z Warszawy i okolicznych miejscowości, zajmują się prowadzeniem agencji towarzyskich na terenie Wielkopolski, Dolnego Śląska i Mazowsza. Sprawdzając ten wątek policjanci dowiedzieli się, że do tych agencji były sprowadzane młode kobiety z Ameryki Południowej - poinformował Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

 

Podejrzanym grozi nawet do 15 lat więzienia.

 

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ schorowany
9 miesięcy temu 7
Wykupując lekarstwa, tym bardziej grzecznościowo osobie starszej (zwłaszcza na cukrzycę, lub tarczycę) dokładnie zwracajcie uwagę na ilość przepisanych leków czy ta pokrywa się z ilością jaką się wam sprzedaje. Ogólnie przyjętą praktyką u APTEKARSKICH OSZÓSTÓW jest sprzedaż 1/2 czasem 1/3 leków, nie z braków magazynowych bo po upomnieniu się o odpowiednią ilość zgadzającą się z przepisem lekarza te się od razu znajdują. Reszta leków z refundacji jest na papierze magazynowana na rzecz nielegalnego wywozu leków za granicę. NFZ refunduje w ten sposób, lekarstwa dla LEKOWYCH OSZÓSTÓW. A płacimy za to wszyscy !. Nie tylko zdrowiem z racji braku leków, ale także pieniędzmi, niższymi emeryturami, gorszymi świadczeniami i kolejkami do lekarzy w celu przepisania kolejnych recept. Najgorsze jest to, że takie procedery uprawia się pod okiem lekarzy ! Apteka przy przychodni jest tego najlepszym przykładem. APTEKARZU, ZA TO GROZI PROKURATOR I ODSIADKA ! OPAMIĘTAJ SIĘ! Przekażcie tę informację dalej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarek
9 miesięcy temu 6
Do piachu z tymi śmieciami co chandlowali ludźmi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Naród
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
W GW artykuł na dwie szpalty a w gazecie J ani widu ani słychu??? Aaaaa rozumie , wypaczeniom mówimy nie ! I nie piszemy ,nie piszemy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Reporterka polsatu
9 miesięcy temu ocena: 67%  4
w Rawiczu grasował ksiądz pedofil ale oczywiście o tym nie napiszecie bo po co wolicie obrabiać tyłki porządnym obywatelom jakimiś pomówieniami a ksiądz pedofil jest wyżej w hierarchii społecznej to niech sobie dzieci gwałci a co tam nie moje dzieci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasia katoliczka
9 miesięcy temu ocena: 0%  3
odnośnie rawickich sklepiarzyn niech uważają kogo zatrudniają w tych swoich pseudo sklepikach, bo schemat jest taki sam zatrudnią jakąś menelską ku.. z sewsu, czyli patologie ta ich okrada i kradnie co popadnie a jak ukradnie to zwala na klientów że ukradli w ten sposób jakiś biedny człowiek ma obrobiony tyłek że złodziej a patologia ma kasę na chlanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hmmm
9 miesięcy temu ocena: 50%  2
elektorat PO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ??
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
kara śmierci za niewolnictwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji