ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sprzedawała podrabiane perfumy i papierosy bez akcyzy

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    17.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Wyrzysk. Kobieta handlowała podrobionymi perfumami i papierosami bez akcyzy.

 

 

Policjanci z komisariatu policji w Wyrzysku od dłuższego czasu otrzymywali zgłoszenia o kobiecie, która handlowała nielegalnym towarem na terenie gminy Wyrzysk.

Funkcjonariusze zatrzymali 44-latkę podejrzaną o wprowadzenie do obrotu ponad 100 flakonów podrobionych perfum oraz wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Kobieta na co dzień prowadzi swój sklep z odzieżą.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przewoził nielegalny alkohol i papierosy, odpowie przed sądem [KLIKNIJ]

 

Podczas przeszukania ustalonego obiektu, policjanci ujawnili ponad 100 flakonów perfum znanych marek oraz 3 kg tytoniu, a także prawie 600 sztuk papierosów bez akcyzy.

 

Kobieta przyznała się do sprzedaży nielegalnych towarów. Za popełnione przestępstwo, mieszkance województwa kujawsko-pomorskiego grozi kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.