ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tego jeszcze nie było! Debata na Black Waves Fest!

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    28.05.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Filip Fajfer

W Jarocinie odbędzie się kolejne edycja Black Waves Fest. Zagrają: Tarpan, Rosk, Planet Hell, Blaze Of Perdition, Thaw oraz Vishurddha.

 

 

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o składzie Black Waves Fest, a już organizatorzy podali kolejną informację o ciekawej imprezie okołofestiwalowej, która zapewne zaskoczy nie tylko fanów muzyki metalowej.

 

 

To będzie czwarta edycja tego Black Waves Fest. Partnerami są Spichlerz Polskiego Rocka, Muzeum Regionalne, Biblioteka Publiczna w Jarocinie, Rock Browar Jarocin – Kontrapunkt oraz gmina Żerków i MCT w Żerkowie. Mecenat nad imprezą objęła gmina Jarocin i samorząd województwa wielkopolskiego.

 

 

W tym roku, zagrają jak zwykle zespoły z wyższej półki. Na scenie zobaczymy więc zespoły:Tarpan, Rosk, Planet Hell, Blaze Of Perdition oraz Thaw oraz debiutująca kapelę Vishurddha.

 

 

To nie koniec atrakcji. Otóż w weekend ogłoszono dość ciekawą propozycję, której jeszcze nie było w Jarocinie. 12 października będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanej debacie o dość zaskakującym temacie „Metal dla zgredów czy dla hipsterów”.

 

 

Prowadzącym będzie Krzysztof Wołołodźko - polski dziennikarz, filozof, publicysta komentator społecznopolityczny, absolwent wydziału filozofii UJ i wielbiciel metalu. Dobrze zapowiadają się też goście zaproszeni do wzięcia udziału w dyskusji. Wśród niech znalazła się Zosia „Wielebna” Fraś – wokalistka post-metalowego zespołu Obscure Sphinx, Krzysztof Owedyk – niezależny twórca komiksów i rysownik trzeciego obiegu, znany pod pseudonimem Prosiak, Łukasz Orbitowski – pisarz, publicysta specjalizujący się głównie w literaturze grozy oraz prozie fantastycznej, choć coraz częściej sięgający do realiów codzienności, Leszek Gnoiński - polski dziennikarz muzyczny, twórca książek m.in. oRepublice, Myslovitz czy Acid Drinkers oraz filmów Beats of Freedom - Zew wolności, Jarocin. Po co wolność, Historia polskiego rocka, Teoria hałasu, Fugazi oraz Cyprian Łakomy – dziennikarz i wokalista In Twilight’s Embrace.

 

 

Debata została zapowiedziana na godz. 16.00. Miejscem spotkania będzie hol w JOK Jarocin.

 

 

Według informacji, jakie uzyskaliśmy od organizatorów to nie koniec atrakcji. Mają pojawić się kolejne. Sprzedaz biletów rozpocznie się 1 czerwca. 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!