ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

The Color Run - przyłącz się do kolorowego święta biegaczy!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    28.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. The Color Run. Już w sobotę (7 września) w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja The Color Run. Kontynuacja "Kolorek dla Mikołaja".

 

 

 

Już za niecałe dwa tygodnie, w sobotę (7 września) nad Jeziorem Maltańskim po raz kolejny odbędzie się impreza spod szyldu The Color Run. Tym razem będzie to wyjątkowa edycja z mottem "Odkryj w sobie bohatera". Celem akcji jest zachęcanie do pomagania innym, pokazując, że każdy z nas może być superbohaterem nawet poprzez małe, dobre uczynki.

The Color Run to światowy fenomen. Bieg, który pokolorował już miasta ponad 40 krajów. Był m.in.: w Chinach, Indiach, Australii, USA, Francji, Włoszech, a w roku 2015 zadebiutował w Polsce. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Premier wprowadził pierwszy stopien alarmowy ALFA i ALFA-CRP [KLIKNIJ]

 

Tegoroczna edycja The Color Run jest kontynuacją akcji "Kolorek dla Mikołaja", która zapoczątkowała w 2018 roku. Każdy może przyłączyć się do tego wydarzenia. Wystarczy zarejestrować się na bieg. Podczas imprezy jest organizowana zbiórka plastikowych nakrętek. Dochód z ich sprzedaży trafi do Mikołaja Janeczko - tegorocznego ambasadora The Color Run.

Mikołaj Janeczko dziewięć lat temu urodził się z poważnymi wadami kończyn. Ten mały, ale odważny człowiek porusza się na wózku. Nie przeszkadza mu to, by dalej marzyć i realizować swoje marzenia. Organizatorzy The Color Run ujęci jego historią, zdecydowali się zorganizować zbiórkę plastikowych korków pt. „KO-LO-REK dla Mikołaja”.

 

- Mikołaj swoją postawą i siłą, a także pogodą ducha pokazuje, że każdy ma w sobie moc, niezależnie od sytuacji. Dzięki jego osobie widzimy, że „biec po szczęście” może każdy w swoim własnym stylu i tempie, a bariery jakie czasami widzimy są tylko w naszych głowach. Dlatego razem z uczestnikami chcemy pomagać mu w tym „biegu” - mówi Karina Dziuba z The Color Run.

 

Nakrętki będzie można oddać w dniu wydarzenia w strefie festiwalowej, w miejscach oznaczonych flagami i banerami z wizerunkiem Mikołaja.

 

- W poprzednim roku w Poznaniu zebrano ponad 200 kg plastikowych nakrętek, a łącznie w 3 miastach 650 kg. Dzięki zbiórce i dołożeniu kilku złotówek podarowaliśmy Mikołajowi nowy laptop, specjalnie dostosowany do jego potrzeb. Miko marzy by zostać youtuberem i móc inspirować innych. Czas na nowe marzenia - dodaje Karina.

 

By pokonać 5-kilometrową trasę nie trzeba być biegaczem czy siłaczem, można ją przetańczyć lub przespacerować. W The Color Run nie liczy się czas, w jakim pokonuje się dystans, ważna jest radość, kolory i ludzie, które wspólnie tworzą magiczny klimat. To wydarzenie łączy w sobie festiwal, piknik i odrobinę sportu. Meta nie kończy zabawy. Po dotarciu do niej na uczestników czekają kolorowe, energetyczne niespodzianki.

 

Zapisy trwają, a organizator przygotował specjalne, atrakcyjne zniżki dla drużyn (już od 3 osób), pakiety startowe z peleryną "Super hero", czy też propozycję na start dla rodzin wielopokoleniowych. Dzieci do 10 roku życia mogą wziąć udział bezpłatnie. Link do rejestracji [KLIKNIJ TUTAJ].

Postępy Mikołajka można śledzić [TUTAJ][KLIK].

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!