ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tragedia na drodze. Najpierw zmarł ksiądz, teraz dziecko, które ucierpiało w zdarzeniu

ponad rok temu    30.06.2019
komentarzy -1 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Nie żyje kilkuletni chłopczyk, który poważnie ucierpiał w tragicznym wypadku. Wcześniej zmarł proboszcz krotoszyńskiej parafii, poszkodowany również w tym zdarzeniu. 

 

W wypadku do którego doszło w w Dziadkowie (pow. milicki) ciężko ranny został ks. Dariusz Kowalek i dwoje dzieci jego siostry - chłopiec i dziewczynka. 

 

O wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 15 między Miliczem a Cieszkowem pisaliśmy tutaj - KLIKNIJ.

Ks. Dariusz Kowalek podróżował wraz z najbliższymi - siostrą, szwagrem i dwójką ich dzieci. W wyniku wypadku zarówno proboszcz krotoszyńskiej parafii pw. św. ap. Piotra i Pawła w Krotoszynie zostali ciężko ranni. 

 

Ks. Darka karetką odwieziono do szpitala w Ostrowie Wlkp. natomiast dzieci śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego trafiły do specjalistycznych placówek medycznych.

Dzień po wypadku ks. Dariusz przeszedł operację. Lekarze robili wszystko, by uratować mu życie. Niestety, proboszcz krotoszyńskiej parafii zmarł.

 

Smutne wieści płyną również z wrocławskiego szpitala, gdzie walkę o życie toczył kilkuletni chłopiec - siostrzeniec ks. Darka. Dziecko - mimo wysiłku lekarzy - zmarło.

- Niestety, potwierdzam, że dziecko zmarło - mówi Rafał Radny, zastępca rzecznika milickiej policji cytowany przez portal krotoszynska.pl [ZOBACZ TUTAJ]

Jego siostra nadal walczy o życie. Jej stan cały czas jest bardzo ciężki. [WIĘCEJ O SPRAWIE TUTAJ] 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kuki
ponad rok temu ocena: 0%  2
Co za pierdoły piszecie. Nie prowadził ksiądz lecz jego szwagier.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kuki
ponad rok temu ocena: 0%  1
Co za pierdoły piszecie. Nie prowadził ksiądz lecz jego szwagier.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji