ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiony 23-latek nie żyje

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 dni temu    14.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Zakończyły się poszukiwania 23-letniego mieszkańca gminy Góra. Niestety, ich finał jest tragiczny. Mężczyzna nie żyje.

 

 

 23-latek wyszedł z domu w poniedziałek, 31 sierpnia. Od tego dnia nie nawiązał kontaktu z rodziną. 8 września rozpoczęły się poszukiwania zaginionego z udziałem policji. O sprawie pisaliśmy TUTAJ [KLIK]. 

 

Wczoraj, około godz. 10.40, na policję zadzwoniła kobieta. Zauważyła w lesie w powiecie rawickim ciało mężczyzny. Na miejsce udali się policjanci i prokurator.

 

CZYTAJ TAKŻE: Poszukiwany sprawca wypadku, w którym zginęła 20-latka [KLIKNIJ]


Początkowo tożsamość mężczyzny, znalezionego w okolicy Giżyna w gminie Bojanowo, nie była znana. Dziś ustalono, że denat to 23-latek z gminy Góra. Udział osób trzecich został wykluczony. 

 

 

Osoby, które myślą o popełnieniu samobójstwa, mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy, udzielanej przez fundację ITAKA. Można się z nią kontaktować całodobowo pod numerem telefonu: 800-702-222 lub przez czat na stronie internetowej: liniawsparcia.pl

Dzieci i młodzież fachową pomoc mogą uzyskać pod numerem telefonu: 116-111 lub przez czat na stronie internetowej: 116111.pl

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.