ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Trwają poszukiwania Michała Szymaniaka. Rozpoznajesz to auto?

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    10.07.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. gostynska.pl

Wielkopolska. Policja poszukuje 47-letniego Michała Szymaniaka. Mieszkaniec Piasków (powiat gostyński) ostatni raz był widziany we wtorek (9 lipca) około godziny 16.

 

 

 

 

- Prosimy o zwrócenie uwagi na samochód ford ka o numerach rejestracyjnych PGS NY11 koloru srebrnego, którym może poruszać się osoba zaginiona – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej policji dla portalu gostynska.pl.

 

Mężczyzna ma około 185 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy, oczy piwne, bez zarostu, jest lekko przygarbiony.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zaginęła 16-letnia Sandra Szlachcikowska. Ojciec prosi o pomoc [KLIKNIJ]

 

- Wszystkie osoby, które widziały ten pojazd bądź też wiedzą, gdzie może przebywać Michał Szymaniak, proszone są o kontakt z gostyńską jednostką policji – dodaje rzecznik.

 

Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu, nr tel. 65 5758200, 65 5758304.

Numer alarmowy: 997.

 

W poszukiwania włącza się Grupa „Szukamy i ratujemy” z Ostrowa Wielkopolskiego. - Bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia - wyjeżdżamy alarmowo – napisali przed godziną na swoim facebookowym profilu facebookowym. 

 

 

[AKTUALIZACJA, 9.52]

 

W akcję włączyła się grupa poszukiwawcza z Ostrowa Wielkopolskiego, a także śmigłowiec policyjny z Komendy Wojewódzkiej z Wrocławia.

 

- Działania poszukiwawcze w terenie zostają wstrzymane do dnia jutrzejszego. Każdy z ponad 12 wozów patrolowych pokonał od 40 do 60 km w ciężkim - leśnym terenie – informował wczoraj wieczorem rzecznik prasowy grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski.

 

Przeszukiwano rejon miejscowości Jaraczewo, Piaski, Borek Wielkopolski.

 

 

- Naszym zadaniem było wyznaczenie sektorów, odprawa zespołów i koordynacja działań z wykorzystaniem metody na liścia - sprawdzenie duktów w lesie. W akcji wykorzystane było Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań – dodaje rzecznik.

 

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Michał Szymaniak, proszone są o kontakt z gostyńską jednostką policji, nr tel. 65 5758200, 65 5758304.

 

[Aktualizacja, 10.00]

 

Poszukiwania są kontynuowane na terenie powiatów gostyńskiego i jarocińskiego. - Nasz apel jest nadal aktualny. Osoby, które mogłyby widzieć mężczyznę, wiedzą, gdzie przebywał lub widziały pojazd, którym może się poruszać, proszone są o kontakt z nami – mówi asp. sztab. Monika Curyk z gostyńskiej policji.

Zdjęcie zaginionego:

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!