ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Trzecia edycja Prince Summer Festival już w sobotę!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    11.07.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. DJ Hazel. Prince Summer Festival już w tę sobotę! Trzecia edycja imprezy w klimacie muzyki klubowej.

 

 

 

 

Pirotechnika, roboty LED, Tancerki oraz CO2 Show - to jedne z wielu atrakcji imprezy spod szyldu Prince Summer Festival, która 13 lipca (sobota) po raz kolejny odbędzie się w Książu Wielkopolskim.

 

 

- Po wielu koncertach na wielu imprezach, zawsze chciałem zorganizować swój festiwal. Z pomocą Centrum Kultury i sponsorów udało się to w 2017 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja - mówi pomysłodawca wydarzenia, Mateusz Kluczyński (Cometa). - Była to impreza pod znakiem zapytania czy ten klimat muzyczny w ogóle przyjmie się Książu - dodaje.

 

 

Podczas pierwszej edycji frekwencja uczestników była jednak na tyle zadowalająca, że organizatorzy postanowili rozwijać to wydarzenie. Tym razem będzie to już 3 odsłona Prince Summer Festival. Jak zapewnia pomysłodawca, z roku na rok poziom jest podnoszony. Nie tylko pod względem scenicznym, ale także w kwestii artystów, którzy zaprezentują swoje "sety".

 

CZYTAJ TAKŻE: Jarocin Festiwal 2019. Impreza wraca na Maratońską. Czy rów odżyje? [DUŻO ZDJĘĆ] [KLIK]

 

W tym roku główną gwiazdą imprezy jest DJ HAZEL, który w ubiegłym roku porwał publiczność podczas jarocińskiej imprezy Sounds Of Freedom [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ][DUŻO ZDJĘĆ].

 

Oprócz Hazel'a na scenie zaprezentują się: Gashmaker, Noizbasses, Camilo de Rayo, Re Cue, DJ Fresh, zwycięzca konkursu zorganizowanego przez organizatorów oraz sam pomysłodawca DJ Cometa.

Impreza odbędzie się w Amfiteatrze w Książu Wielkopolskim.

 

Start: 19.00

Wstęp: Bezpłatny

Zajrzyj na stronę wydarzenia na facebooku [KLIKNIJ]

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ fan
10 miesięcy temu 2
Oczywiście że w Książu Wlkp
~ DJ
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Redakcjo, to w Książu czy w Koźninie ta impreza?