ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ukradł ze szkoły iPada, laptopa i pieniądze. Zdążył je wydać

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    3.01.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Zatrzymano mężczyznę, który ukradł laptopa i pieniądze.

 

 

 

W środę (18 grudnia) funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zostali poinformowani o kradzieży w jednej ze śremskich szkół.

 

Do zdarzenia doszło 17 grudnia (wtorek) ubiegłego roku. Z relacji policji wynika, że 28-letni sprawca, w czasie kiedy rodzice przywozili dzieci do szkoły, wszedł na teren placówki i z pomieszczeń biurowych ukradł dwa iPady, laptopa oraz pieniądze.

 

CZYTAJ TAKŻE: 51-latek zaginął przed świętami. Szuka go policja [KLIKNIJ]

 

Policjantom udało się odzyskać laptopa, którego znaleźli w mieszkaniu partnerki 28-latka. iPada natomiast znaleziono w śremskim lombardzie, którego mężczyzna oddał pod zastaw. W trakcie przesłuchania wyjaśnił, że skradzione pieniądze zdążył już wydać.

Mieszkaniec Śremu był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.