ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ukradli 300 tysięcy złotych. Teraz grozi im długi pobyt w więzieniu

› Aktualności 9 miesięcy temu    30.09.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Ukradli 300 tysięcy złotych. Teraz grozi im długi pobyt w więzieniu.


 

 

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie wielu kradzieży z włamaniami, Mężczyźni zostali skierowani do aresztu na trzy miesiące, ale ich kara może wynieść zdecydowanie więcej.


 

- Policjanci Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy pracowali nad sprawami związanymi z włamaniami m. in. do sklepów spożywczych na terenie naszego miasta i powiatu. Kryminalni wytypowali dwóch mężczyzn, mogących mieć związek z tymi przestępstwami. W tym czasie przesłuchano też wielu świadków. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie wykazał, że osobami podejrzanymi o włamania i kradzieże są 22 i 50-latek z Ostrowa Wlkp – mówi Przemysław Jankowski z ostrowskiej policji.


 

CZYTAJ TAKŻE: Zamiast 500+ możesz dostać 1500 zł. Ostatnia szansa na złożenie wniosku [KLIKNIJ]

 

Złodzieje dokonywali kradzieży w powiatach ostrowskim, kaliskim, kępińskim, oleckim i pleszewskim. Straty oszacowane po zsumowaniu wszystkich kradzieży wynoszą 300 tysięcy złotych


 

- Mężczyźni działali od początku września ubiegłego roku, okradali sklepy, markety, restauracje. Ich łupy to głównie alkohol, wyroby tytoniowe. Przestępcy włamali się też do sklepu jubilerskiego skąd skradli biżuterię o wartości ponad 150 tysięcy złotych – kontynuuje Jankowski


 

Na wniosek Policji i Prokuratury mężczyźni zostali skierowani przez sąd do aresztu na razie na trzy miesiące. Po usłyszeniu wszystkich zarzutów grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!