ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Upalny tydzień: Synoptycy ostrzegają. Będzie nawet ponad 30 stopni

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    10.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. pogodynka.pl

Wielkopolska. Ostrzeżenie IMGW. Nachodzą jeszcze większe upały. Dla całego województwa wydano ostrzeżenie 2 stopnia.

 

 

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują o wysokich temperaturach, które wystąpią niemalże w całej Polsce. Ostrzeżenie 2 stopnia o upałach dotyczy wszystkich powiatów w województwie wielkopolskim.

 

- Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w poniedziałek od 29°C do 31°C, później od 31°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 19°C do 21°C - czytamy w komunikacie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

 

Komunikat obowiązuje od 12.00 w poniedziałek do 20.00 w środę. Możliwe jest przedłużenie jego ważności, a to oznacza, że upały mogą pozostać z nami na dłużej.

 

Przypominamy, że podczas takich upałów trzeba pamiętać, aby nie odwadniać organizmu i na bieżąco uzupełniać go wodą. Należy także zaopatrzyć się w nakrycia głowy.

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Matka
ponad rok temu ocena: 67%  4
Czy któraś ze szkół skróciła lekcje? Czy dzieci siedzą w salach nagrzanych do ponad 30 stopni?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Well
ponad rok temu ocena: 100%  3
Z tego co mi wiadomo lekcje zostały skrócone w podstawówce w Bojanowie i w miejskiej górce, niestety w reszcie rawickich szkół kisimy się jak ogórki
~ Liza
ponad rok temu ocena: 67%  2
Zaczyna brakować wody a w naszym powiecie jak myją samochody na myjniach Tak myją. jeszcze nie ma ograniczenia.a może. Mają inne źródła!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 78%  1
A może by zwrócić się do pracodawców żeby opuścili trochę i nie trzymali pracownika po 10 12 h w pracy? Przecież żyć się nie da a gdzie fizycznie pracować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji