ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Upały cały czas dają się we znaki. Dziś dojdą także burze z gradem

miesiąc temu    10.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Instytut Metrologii i Gospodarki Wodnej. Upały cały czas dają się we znaki. Dziś dojdą także burze z gradem.

 Od piątku na terenie Wielkopolski panują straszne upały. Temperatura w dzień nie spada powyżej 30 stopni Celsjusza. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Taki stan rzeczy utrzyma się przynajmniej do końca tygodnia.

 

 

ZOBACZ TEŻ - Niespodziewana śmierć. 28-latka zmarła w szpitaluIMGW w swoim komunikacie wydało ostrzeżenie o upałach drugiego stopnia, które teoretycznie obowiązuje do jutra do godziny 21, jednak można się spodziewać, że niedługo zostanie wydane kolejne. W następnych dniach temperatura będzie wahać się od 28 (w środę) do 31 (w piątek) stopni Celsjusza. Ostrzeżenie to dotyczy wszystkich powiatów w Wielkopolsce oprócz kolskiego.

 Dodatkowo dziś obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z gradem. Ich prawdopodobieństwo wynosi około 85%. Uwaga ta obowiązuje tylko dzisiaj w godzinach od 14 do 21. Dotyczy ona wszystkich powiatów w Wielkopolsce.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Amart
miesiąc temu 1
W końcu upały minęły:) Moja Teściowa już nie dawała rady, sam przy 34 stopniach ledwo żyje https://www.amart.pl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji