ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Uratowali kobiecie życie. Policjanci w niecodziennej roli

› Aktualności ponad rok temu    5.07.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Przytomna interwencja policjantów z Dobrzycy uratowała życie 51-letniej kobiecie, która zasłabła i straciła przytomność.

Funkcjonariusze pojechali do mieszkania kobiety w Dobrzycy (powiat pleszewski) w związku z wykonywanymi czynnościami służbowymi. Podczas rozmowy nagle zasłabła, zaczęła się osuwać na podłogę i straciła przytomność.

- Policjanci chwycili ją za ramiona i przenieśli na łóżko, po czym niezwłocznie rozpoczęli działania ratujące życie, układając ją w pozycji bocznej - relacjonuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Natychmiast została wezwana karetka. Do czasu jej przyjazdu policjanci kontrolowali jej czynności życiowe. Przed przyjazdem ratowników kobieta odzyskała przytomność. Została zabrana do szpitala. Najprawdopodobniej miała zawał serca.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!