ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Uroczystości pogrzebowe księdza Dariusza Kowalka

› Aktualności ponad rok temu    4.07.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A

Wielkopolska. Krotoszyn. Parzynów. Uroczystości pogrzebowe księdza Dariusza Kowalka.


 

W czwartek 4 lipca o godzinie 11:00 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe ks. Dariusza Kowalka, proboszcza parafii św. ap. Piotra i Pawła w Krotoszynie. O godzinie 11 do kościoła po raz ostatni zostanie wniesione ciało proboszcza, tam też odbędzie się msza żałobna oraz o godzinie 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce nastąpi przewiezienie ciała ks. Kowalka do Parzynowa


 

To właśnie w Parzynowie odbędzie się msza święta pogrzebowa. Początek tej uroczystości zapowiedziany jest 5 lipca na godzinę 11. Po mszy świętej nastąpi ostatnia droga zmarłego i złożenie ciała na cmentarzu parafialnym w Parzynowie.


 

Ksiądz Dariusz Kowalek zginął w wyniku obrażeń, jakie odniósł w wypadku samochodowym na trasie między Miliczem a Cieszkowem. Jechał razem z siostrą, jej mężem oraz dwójką ich dzieci, które także zmarły w wyniku obrażeń po wypadkowych.


 

Ksiądz Dariusz Kowalek pracował w parafii św. ap. Piotra i Pawła w Krotoszynie od 1 lipca 2009 roku.

[ZOBACZ WIDEO]

Wyprowadzenie trumny z ciałem zmarłego kapłana 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ taka tam
ponad rok temu ocena: 100%  1
Kto byl winny w tym wypadku bo w artykule ani slowa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji