ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Urządzili sobie wyścigi. Posypały się mandaty.

11 miesięcy temu    29.06.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Poznań

Wielkopolska. Poznań. Urządzili sobie wyścigi. Posypały się mandaty.


 

Policjanci z poznańskiej drogówki w czwartkowy wieczór po zgłoszeniu od mieszkańców rejonu ulic Bułgarskiej i Marszałkowskiej o zakłócaniu ciszy nocnej skontrolowali miłośników szybkiej jazdy, którzy mieli ją zakłócać.


 

Do kontroli doszło w okolicach stadionu Lecha Poznań, gdzie funkcjonariusze zastali około 50 osób i wiele sportowych samochodów.


 

- Efektem przeprowadzonych kontroli było kilkanaście mandatów za prędkość i zły stan techniczny. Dwóm osobom zatrzymano dowody rejestracyjne, a wobec jednej skierowano wniosek do sądu o ukaranie  – mówi Maciej Święcichowski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu

 

 

ZOBACZ TEŻ - Półrogatki opuszczone. Światła ostrzegawcze i tak… 40 minut [WIDEO]

 

 

Policja w Poznaniu zapowiada, że takich kontroli będzie więcej. Ma to służyć bezpieczeństwu wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz przypomnieniu wszystkim piratom drogowym, że do sprawdzenia swoich umiejętności podczas szybkiej jazdy służą tory wyścigowe.


 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.