ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Uszkodzenie gazociągu. Ewakuowano 200 uczniów podstawówki

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    7.11.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Dzisiaj (7 listopada) około południa doszło do rozszczelnienia gazociąg. Ewakuowano 200 uczniów z jednej ze szkół podstawowych.

 

 

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj (7 listopada) około godziny 12.00 w Radzewie (gmina Kórnik, powiat poznański). O sytuacji poinformował portal gloswielkopolski.pl. Podczas prac remontowych doszło tam do uszkodzenia gazociągu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmierć na drodze. Krajowa "jedenastka" zablokowana [KLIKNIJ]

 

Na miejsce zostało zadysponowanych sześć zastępów straży pożarnej. Ze szkoły podstawowej znajdującej się w pobliżu ewakuowano 200 uczniów oraz kilka osób z budynków mieszkalnych.

 

Na miejsce przyjechało także pogotowie gazowe, które zaczopowało i zacieśniło gazociąg, tym samym likwidując zagrożenie. Na miejscu pozosotała straż gminna oraz policja.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!