ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

UWAGA! Synoptycy ostrzegaja przed burzami i gradem

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    22.05.2019
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Fot. Pixabay

Wielkopolska. Ziemia Jarocińska. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Meteorolodzy wydali ostrzeżenie. Prognozuje się burze i opady gradu.

 

Choć ostatnio cieszymy się ciepłą pogodą to na pewno możemy stwierdzić, że jest ona cały czas zmienna. W ostatnich dniach dość często musimy korzystać z parasoli. A prognozy pogody nie są najlepsze.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zalane droga i posesje [ZOBACZ ZDJĘCIA!] [KLIKNIJ]

 

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed silnymi burzami połączonymi z opadami gradu. Komunikat dotyczy województwa wielkopolskiego, a także opolskiego, podkarpackiego, małopolskiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. 

 

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie miejscami burz z opadami deszczu. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Możliwy grad – informuje dyżurny synoptyk, Barbara Wrzesińska.

 

 

Ostrzeżenie obowiązuje od dzisiaj (środa 22.05) od godz. 15.00 do jutra (czwartek 23.05) do godz. 1.00. Prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 80%.

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pola
ponad rok temu 2
Jak może być jutro dzisiejszego wieczoru?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ red
ponad rok temu 1
Słuszna uwaga, dziękujemy. Już poprawione.