ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

W budynku pojawił się czad. Jedna osoba nie żyje

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    9.01.2020
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. krotoszynska.pl

Wielkopolska. Krotoszyńscy policjanci otrzymali informację, że w jednym z budynków przy ulicy Koźmińskiej w Krotoszynie leży mężczyzna, który nie daje oznak życia - poinformował portal krotoszynska.pl. 

 

 

 

- Policjanci udali się na miejsce zgłoszenia w celu potwierdzenia interwencji i udzielenia ewentualnej pomocy - mówi Bartosz Karwik, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskiej policji. 

 

Na miejsce udały się również dwa zastępy straży pożarnej z Krotoszyna.

 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie od dyżurnego policji. W momencie naszego przybycia funkcjonariusze policji byli już na miejscu. Strażacy za pomocą urządzeń pomiarowych sprawdzili, czy występują oznaki tlenku węgla - mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Nurek głębinowy zginął podczas eksploracji we Francji [KLIKNIJ]

 

 

Urządzenia pomiarowe wskazywały występowanie tlenku węgla, popularnie zwanego czadem.

- W pierwszej kolejności przystąpiliśmy do oceny stanu osoby poszkodowanej. Niestety, mężczyzna posiadał już symptomy śmierci pewnej, co potwierdził Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna - dodaje Tomasz Patryas.

75-letni mężczyzna zmarł na miejscu. 

- Ratownicy medyczni przebadali mężczyznę, jednak - na podstawie objawów - stwierdzili, że trwa już proces pośmiertny, dlatego odstąpili od podejmowania czynności ratunkowych - wskazuje Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Strażacy przewietrzyli mieszkanie i raz jeszcze sprawdzili je pod kątem występowania tlenku węgla. Gdy zagrożenie zostało usunięte swoje czynności rozpoczęli policjanci. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!