ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wielkanoc tuż, tuż. Najwyższa pora zaplanować świąteczne menu

› Aktualności miesiąc temu    8.04.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 7 ocen 3 / 0%
A A A

Zaledwie kilka dni dzieli nas od Świąt Wielkiej Nocy.

Warto już dziś zaplanować świąteczne menu. Tylko od nas zależy, czy pójdziemy w tradycję i rodzinne przepisy, czy też postawimy na nowe doznania smakowe.

Wielkanocne inspiracje znajdziecie na HOTBLOG-u.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ mieszkanka
miesiąc temu ocena: 100%  7
Widzieliście zdjęcie lekarzy z Poznania w reklamówkach na butach ? Albo położną czy pracownika sanepidu zwolnionych za mówienie prawdy ? Czy liczba zgonów jest podawana prawdziwie? Pan Szumowski coś powie na ten temat ?
~ w powiecie krotoszyńskim już ponad 100 przypadków
miesiąc temu ocena: 100%  6
w powiecie krotoszyńskim już ponad 100 przypadków
~ Bandyta w ubraniu roboczym
miesiąc temu ocena: 100%  5
Urzędy w Polsce Policja, prokuratura Sądy, komornicy itd. to mafia służąca menelom i przestępcą, działa w ten sposób że gdy ktoś jest niewygodny dla systemu np wychylił się ze swojej klasy społecznej i sąsiadom z zazdrości i zawiści odbija że ma np jakąś normalną prace nie w rzeźni , to policja stawia tezę że ta osoba jest super przestępcą i szukają paragrafu na nią a szukają aż nie znajdą może być jakaś głupota, i co się dzieje dalej policjanci w mediach rozgłaszają że ta osoba jest przestępcą i rozgłaszają plotki na temat tej osoby, policyjne wtyczki czyli żule spod sklepu i inna patologia na polecenie Policji rozgłaszają te ploty , na podstawie tych plotek aresztują osobę , prokurator nawet akt nie przeczyta bo po co ma się męczyć , przed sądem to samo oczy sędzinie by się jeszcze zepsuły a zniszczyć człowieka każdy lubi żeby to on był najlepszy, adwokat z urzędu robi co mu sąd każe i zresztą kasa go tylko obchodzi i do Paki a tam znajomi Policjantów obrabiają dup.. swojej ofier
~ spadaj
miesiąc temu ocena: 75%  4
pisior spadaj
~ !!!
miesiąc temu ocena: 50%  3
przestepców ochronia a niewinnych zgnoja i skaza!!!!!!! dobrze PIS robie z ta hołota porzadek !!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ doswaidczyłem tego gnoju skor
miesiąc temu ocena: 50%  2
NIC DODAC NIC UJAC SYFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
~ Marek
miesiąc temu ocena: 67%  1
W tym roku nie ma świąt.