ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wiemy, kto zagra na Wieży Rocka 2019 w Żerkowie [SONDA]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    19.04.2019
Karina Muszalska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Plakat Wieży Rocka 2019Plakat Wieży Rocka 2019 fot. Organizator

Wieża Rocka, Wieża Rocka 2019, gmina Żerków, Żerków, koncert, żerkowski amfiteatr

 

 

Festiwal Wieża Rocka zostanie po raz kolejny zorganizowany w Żerkowie. Znamy termin piątej edycji, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez muzycznych. Wiemy, jakie zespoły zagrają w tym roku.

 

 

Za niespełna dwa miesiące bo już 15 czerwca 2019 r. w Żerkowie znowu zabrzmi muzyka rockowa. Wieża Rocka, bo o tej imprezie mowa,  cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Na festiwal przyjeżdża sporo fanów i to nawet z odległych zakątków Polski. Nikogo nie dziwi, że na imprezie można spotkać ludzi z Inowrocławia, czy Torunia. Wszyscy zniecierpliwością oczekiwali na  informację: kto zagra  w czerwcu edycji Wieży Rocka?

 

 

[O terminie imprezy i pierwszym wykonawcy pisalismy TUTAJ]

 

 

Koncert, jak w ubiegłych latach, odbędzie się w amfiteatrze. Miejsce to ma swój specyficzny klimat. Tworzą go nie tylko sami uczestnicy, ale i wykonawcy. Organizatorzy d samego początku starają się aby na scenie obok gwiazd prezentowały się zespoły mniej znane. Ma to im dać możliwość pokazania swego dorobku. Jednym z takich zespołów będzie Klaustrofobia z Tych - laureat Gostyńskich Rockowań. Kapelą ta została wyróżniona występem na tegorocznej Wieży Rocka.

 

 

Z naszej perspektywy dla nas najważniejsza była nagroda dla zespołu, który wystąpi 15 czerwca tego roku w żerkowskim Amfiteatrze. Możemy więc już ogłosić, że otrzymał ją KLAUSTROFOBIA z Tych - zapewniał po ogłoszeniu wyników Jacek Maciejewski, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żerków - organizator WR.

 

 

Kto jeszcze wystąpi na scenie? Organizatorzy długo kazali czekać sympatykom tej znanej imprezy. Zniecierpliwieni fani zaczęli się obawiać, czy koncert się odbędzie. Nic bardziej mylnego. Otóż wczoraj w godzinach popołudniowych podano wreszcie pełen skład Wieży Rocka 2019. 

 

 

[ O sukcesie ubiegłorocznej Wiezy Rocka przeczytasz TUTAJ]

 

 

Oprócz wcześniej zapowiedzianej Klaustrofobii na żerkowskiej scenie pojawi się Krusher i wrocławska, punkrockowa formacja Prawda. Wystąpią również zespóły The Bill oraz doskonale wszystkim znany Farben Lehre. Jednym słowem pięć kapel na pięciolecie. 

 

 

Przypominamy wszystkim. Wieża Rocka 2019 odbędzie sie 15 czerwca w żerkowskim amfiteatrze o godz. 18.00 Organizatorzy zachęcają wszystkich do sledzenia bieżących informacji na progilu fb i portalu jarocińska pl. 

 

Patronat medialny nad Wieża Rocka objeła Gazeta Jarocińska oraz portal jarocińska.pl

Czy program Wieży Rocka 2019 jest dla ciebie interesujący?

ankieta dodana 19.04.2019, ilość wszystkich głosów: 118
TAK
63%
NIE
29%
NIE MAM ZDANIA
8%
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ buba
ponad rok temu ocena: 100%  5
Z Tychów!!!!!!!
~ Mm
ponad rok temu ocena: 0%  4
Ale lipa..
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 78%  3
Wieża Rocka >>> Jarocin Festiwal - smutne ale prawdziwe
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 100%  2
Ilość błędów w artykule jest straszna. Dawno tak źle nie było.
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 100%  1
Ilość błędów w artykule jest straszna. Dawno tak źle nie było.