ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wnuczka uratowała babcie z płonącego domu

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    7.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Wnuczka uratowała babcie z płonącego domu. Kobieta poruszała się na wózku inwalidzkim.

 

 

 

 

Dużo szczęścia miała mieszkanka Lewkowa (powiat ostrowski), która gotując obiad dla swojej rodziny nie zauważyła, że w mieszkaniu wybuchł pożar. Na szczęście w pewnym momencie o wydobywającym się dymie z kotłowni poinformowała ją wnuczka. Starsza kobieta poruszająca się na wózku inwalidzkim, dzięki szybkiej reakcji swojej wnuczki zyskała sporo czasu na ewakuację.

 

O sytuacji poinformował wczoraj (6 sierpnia) portal ostrow24.tv. Z relacji serwisu wynika, że jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy ochotnicy z Czekanowa (powiat ostrowski), którzy weszli do zadymionego mieszkania. Okazało się, że kobieta w pośpiechu nie wyłączyła gazu, w związku z tym pożarnicy musieli wynieść z budynku butlę gazową.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijany stracił prawo jazdy. Na drugi dzień pojechał na policje [KLIKNIJ]

 

Chwilę później dotarła straż z Ostrowa Wielkopolskiego, która użyła wody z jednego węża i otworzyła drzwi do kotłowni. Niestety dym dotarł do wszystkich mieszkań, co spowoduje niemożność zamieszkania w nim w najbliższym czasie. Dom był jakiś czas temu wyremontowany.

Kobieta nie potrafiła wytłumaczyć z jakiego powodu mógł powstać pożar, ponieważ nikt tego dnia nie palił w kotłowni.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!