ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wójt znęcał się nad rodziną!

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    5.02.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
AresztowanieAresztowanie fot. zdjęcie pogladowe

Wielkopolska, Żelazków, wójt, zatrzymanie, przemoc, prokurator

 

Wójt gminy Żelazków, Sylwiusz J. został zatrzymany za znęcanie się nad rodziną. Najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

 

Wójt już wczesniej miał kłopoty z prawem oraz załozona niebeiska kartę. W 2017 r. został skazany za udzielenie ślubu pod wpływem alkoholu. Analiza krwi zatrzymanego wskazała, że miał on 2,4 promila alkoholu. Sad zasądził mu 5 tys. zł kary grzywny. 

 

– Prokuratur wnioskowała o trzymiesięczny areszt dla podejrzanego- mówi prokurator Prokuratury Rejonowej w Kaliszu Rafał Rybarczyk. Dodaje, że sąd podzielił wnioski i argumenty prokuratury odnośnie przesłanek, jednak zasądził jednomiesięczny areszt.

 

Rzecznik wojewody wielkopolskiego Tomasz Stube poinformował, że w najbliższych dniach zostanie wyznaczona osoba, która będzie pełniła funkcję wójta. Wojewoda wielkopolski zwróci się się o to do premiera., bowiem wójt nie miał swego zastepcy. Wojewoda zaproponuje swojego kandydata – mówi Stube.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!