ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wszedł do sklepu i zadał ekspedientce 50 ciosów kamieniem

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    8.05.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Napad na sklep spożywczy w Poznaniu. Mężczyzna bił ekspedientkę kamieniem.

 

 

W poniedziałek (6 maja) na terenie Poznania do jednego ze sklepów spożywczych wszedł młody mężczyzna, który poprosił sprzedawczynię o podanie towaru. O napadzie poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Jednak gdy ekspedientka odwróciła się by podać produkt, napastnik uderzył ją w głowę kamieniem. Według ustaleń takich ciosów mogło być nawet 50. Po skatowaniu kobiety mężczyzna próbował otworzyć kasę, ale po krótkiej walce ze sprzętem zrezygnował. Zostawił ranną 58-latkę i uciekł.

 

CZYTAJ TAKŻE: Usiłował zabić kobietę w sklepie monopolowym [KLIKNIJ]

 

Chwilę później do sklepu wszedł następny klient, który zauważywszy makabryczny obrazek zadzwonił po służby, a sam ruszył w pościg za rowerzystą, który mógł być sprawcą.

 

- Zatrzymany 27-latek był trzeźwy, ale pobraliśmy mu krew do badań na obecność substancji psychoaktywnych. Nie był wcześniej karany. Jak sam powiedział, był zadłużony w firmach pożyczkowych na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Napadł na sklep, by zdobyć pieniądze - mówi „Gazecie Wyborczej” mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

 

58-latka z ranami głowy i wstrząśnieniem mózgu trafiła do szpitala.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!