ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wtargnięcie na jezdnię i brak odblasków. Dwa śmiertelne wypadki z udziałem pieszych

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    12.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP w Koninie

Wielkopolska. Kolejne potrącenie pieszych w naszym województwie. Śmiertelne wypadki w powiecie konińskim.

 

 

To już kolejne potrącenie pieszych w naszym województwie. Parę dni temu pisaliśmy o busie, który uderzył w przechodzącego przez jezdnię mężczyznę [CZYTAJ TUTAJ].

Wczoraj (11 grudnia) około godziny 16.50 w Golinie (powiat koniński), 62-letni mieszkaniec Goliny wtargnął nagle na jezdnię wprost przed mazdę, którą jechał 36-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Drugi tragiczny wypadek miał miejsce około 3 km bliżej Konina w miejscowości Golina - Kolonia. Około godziny 21.10, 39-letnia mieszkanka Konina została potrącona przez audi.

 

- Wydarzenie było tak nagłe, że nawet kierowca jadący za audi nie wiedział do końca co się stało. Było ciemno, padał deszcz, a kobieta nie miała na sobie żadnych elementów odblaskowych. Można niestety napisać, że nie dała szans kierowcy na to, żeby ją zobaczył - relacjonuje oficer prasowy z KPP w Koninie, podkom. Marcin Jankowski.

 

Policja apeluje o ostrożność i o używanie elementów odblaskowych.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Ciemnogród
ponad rok temu ocena: 100%  1
Można apelować... do usr...j śmierci. Ciemne ciuchy i ... jak po pustym polu ! Amok dodatkowy, bo "idą święta"... Ile rodzin, znajomych usłyszy jeszcze "cmentarny przebój" : "Anielski orszak........' po wypadkach komunikacyjnych ?