ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wysypali zboże przed kancelarią komorniczą. Żart rolników?

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    10.07.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. gostynska.pl

Wielkopolska. Zboże wysypane z przyczepy, komornik sądowy, prokuratura, a potem policja oraz straż miejska. Wszystko w centrum Gostynia, przy Placu Karola Marcinkowskiego i ul. Nowe Wrota.

 

 


O zdarzeniu poinformował portal gostynska.pl. Przed godziną 13.00 pod kancelarię komornika sądowego przy Pl. Karola Marcinkowskiego w Gostyniu zajechał traktor z dwoma przyczepami.

 

 

- Koszę sobie trawę w gostyńskich plantach, a tu zamieszanie. Z daleka patrzę - co się dzieje? Myślałem, że może rolnik zapomniał zamknąć przyczepę, albo coś się tam zepsuło i ziarno zaczęło wylatywać. A tu traktorzysta wyszedł, całkiem otworzył jedną, przechylił, a kiedy towar wysypał się na chodnik, to odjechał - opowiadał pracownik ZGKiM w Gostyniu.

 

Inny świadek, przejeżdżający w pobliżu na rowerze uzupełnił, że pod kamienicę podjechał ktoś ciągnikiem i „dwie przyczepy miał tego”. - Z jednej ziarno wysypał, z drugą odjechał - dodał mężczyzna.

Dziś mamy silniejszy wiatr, który zaczął rozwiewać zboże, leżące przed drzwiami wejściowymi do kamienicy. Pracownik gostyńskiej „komunalki” zapobiegawczo zadzwonił do swojego kierownika, z pytaniem, jak uporządkować chodnik? - Wiatr dość mocno wieje. Jak to ziarno zaraz się rozniesie, to kto to będzie sprzątał? - zastanawiał się. Są świadkowie, którzy twierdzą, że komornik nie był zadowolony z „prezentu” od klienta, co dawał klientowi widocznie do zrozumienia.

- Nie wiadomo, o co tam chodzi. Może komornik ma rację, a może rolnik? Może to zapłata dla komornika, taka w naturze? - stwierdził inny z rowerzystów. Zboże przed kancelarią komorniczą, które zablokowało przejście chodnikiem, wzbudza spore zainteresowanie. Na miejsce wezwano straż miejską, dojechała też gostyńska policjaPrzechodnie, którzy muszą zejść z chodnika, patrzą ze zdziwieniem na „zapłatę w naturze”.

 

Nie trwało długo, jak uzyskaliśmy odpowiedź, gdzie rolnik zawiózł drugą przyczepę ziarna. Jeden z Czytelników poinformował nas, że została wysypana przed gostyńską prokuraturą rejonową, przy ul. Nowe Wrota. Tam wejście do budynku jest całkowicie zablokowane. Prokurator nie chce komentować zdarzenia.

Sprawą zajmuje się policja. Funkcjonariusze KPP w Gostyniu ustalają sprawcę, prowadząc dochodzenie pod kątem zaśmiecania chodnika.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.