ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wyszła z domu i nie wróciła. Czeka na nią 11-miesięczny synek

› zwielkopolski24› Wielkopolska 12 miesięcy temu    9.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KMP Leszno

Wielkopolska. Zaginęła Marta Szymańska. 28-latka wyszła nad ranem z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Policja prosi o pomoc.

 

 

Marta Szymańska zaginęła we wtorek (4 czerwca). Około godziny 7.00 wyszła z domu, nie zabierając ze sobą telefonu ani torebki. Bliscy 28-latki twierdzą, że takie zachowanie jest kompletnie do niej niepodobne. Kobieta nadal nie skontaktowała się z rodziną.

 

Rysopis: wiek z wyglądu 20-25 lat, szczupła budowa ciała, waga ok. 50 kg, wzrost 157 cm, włosy ciemne , długie, proste, oczy zielone.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zaginął parę dni temu. Zabrał ze sobą rower i plecak [KLIKNIJ]

 

Ubiór: t-shirt koloru szarego, leginsy koloru czarnego, białe sportowe buty.

 

Na Martę w domu czeka jej 11-miesięczny synek. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat zaginionej lub możesz pomóc w jej odnalezieniu, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 65 523 12 60 lub z oficerem dyżurnym pod numerem 65 52316 55.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ gdzie szukać to nie wiem
12 miesięcy temu 2
a gdzie zaginęła? jakaś miejscowość coś?
~ www
11 miesięcy temu 1
Leszno - jeżeli wyszła pieszo, to musi tam być