ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zaatakował kobietę w pubie i ukradł pieniądze żeby zapłacić grzywnę

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    26.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Komenda Miejska Policji w Lesznie

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Lesznie. Mężczyzna zaatakował pracownicę pubu i ukradł pieniądze. Chciał uregulować sądową grzywnę.

 

 

 

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z pubów na terenie Leszna w niedzielę (22 września) po godzinie 16.30. 24-letni napastnik wszedł do lokalu i zaatakował pracownicę, jednocześnie ukradł pieniądze pochodzące z utargu.

 

- Policjanci ustalili, że młody mężczyzna, klient lokalu w pewnym momencie podszedł do kobiety pracującej w pubie, używając wobec niej przemocy skradł z szuflady pieniądze pochodzące z utargu w kwocie ponad tysiąca złotych. Policjanci ustalili, że sprawcą tego przestępstwa jest 24-letni mieszkaniec Leszna. Już następnego dnia mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ogłosili mu zarzut dokonania rozboju - poinformowała Monika Żymełka, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Lesznie.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Dramatyczny widok na drodze. Parawan i rozbita hulajnoga [KLIKNIJ]

 

24-latek przyznał, że pieniędzmi miał zamiar uregulować sądową grzywnę, którą sąd zasądził wobec niego we wcześniejszym postępowaniu. Mężczyzna był już notowany przez policjantów za przestępstwa przeciwko mieniu.

Mężczyzna został aresztowany na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!