ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zachowywał się bardzo nerwowo. Co ukrywał w samochodzie?

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    16.12.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Wielkopolska. Pięć tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli gostyńscy policjanci. Nielegalny towar znaleźli w samochodzie, którym kierował podejrzany mężczyzna. 43-latek odpowie za przestępstwo skarbowe, za co grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie kary łącznie.

 

W ubiegły czwartek, 12 grudnia, kilka minut po godz. 21.00 w Gostyniu na ul. Sportowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę vw polo. Pojazdem jechał 43-letni mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

- W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo i nieadekwatnie do zaistniałej sytuacji. Chwilę później stało się jasne, dlaczego kontrolowany mężczyzna zachowywał się nerwowo. Mundurowi w samochodzie znaleźli 5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Od tego momentu sprawą zajęli się kryminalni, którzy zabezpieczyli nielegalny towar – mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: UWAGA! Bakterie w rybach od producenta. GIS ostrzega, sieć wycofuje produkt [KLIKNIJ]

 

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. 43-latek usłyszał już zarzut, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Według wstępnych wyliczeńskarb państwa mógł stracić na tym procederze blisko 90 tys. złotych. Zatrzymany towar ulegnie przepadkowi, a mężczyzna odpowie przed sądem.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Veronica Segura
2 miesiące temu 2
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good.Your website was very nice and interesting, I've seen your post and it was very informative and very helpful to me. Thanks to all the articles that you serve. I must recommend your website to friends. Good Luck! https://essayacademia.com/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bibi
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Przypadek czy kabel? Oto jest pytanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji