ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zaginął Marceli Karolczak. Trwają poszukiwania

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    4.05.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu poszukują zaginionego Marcelego Karolczaka, mieszkańca Chumiętek, gmina Krobia. Mężczyzna 3 maja, około godziny 16. wyjechał z domu samochodem volkswagenem polo w nieznanym kierunku. Od tego czasu do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu.

Marceli Karolczak

ur. 30.10.1956 r.

Rysopis: wzrost około 165 cm, oczy koloru piwnego, włosy: czarne, krótkie, proste, szczupła budowa ciała, uszy normalne, nos średni, widoczne ubytki w uzębieniu.

W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę moro koloru ciemnego, spodnie dżinsowe koloru ciemno-niebieskiego, buty sportowe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, znają jego aktualne miejsce pobytu lub mogą udzielić informacji, które pomogą w odnalezieniu zaginionego, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu, pod numerami telefonów: (065) 575 82 70, 575 82 00, 575 82 13, 575 83 04

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ kissanime
ponad rok temu ocena: 20%  5
Wzrost około 165 cm, oczy koloru piwnego, włosy: czarne, krótkie, proste, szczupła budowa ciała, uszy normalne, nos średni, widoczne ubytki w uzębieniu. https://kiss-anime.io/...
~ Ewa
ponad rok temu ocena: 100%  4
Jkllll popieram twoj komentarz nareszcie ktos powiedział prawde o tej rodzinie
~ Oliwier
ponad rok temu ocena: 100%  3
Pani B ...... To niezła krętaczka a pani O ... Niezła biegaczka
~ Jkllll
ponad rok temu ocena: 77%  2
Nic dziwnego psycha siadla jak cała rodzina jest zaklamana. On jest dobrym człowiekiem w porównaniu do członków rodziny .
~ K R
ponad rok temu ocena: 80%  1
zgadzam się w 200 procentach