ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zamiast 500+ możesz dostać 1500 zł. Ostatnia szansa na złożenie wniosku

› zwielkopolski24› Wielkopolska 8 miesięcy temu    30.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Filip Olejowski - fotolia.com

Ostatnia szansa na złożenie wniosku o świadczenie 500+. Żeby otrzymać wyrównanie od lipca trzeba złożyć wniosek dzisiaj (30 września) do północy.

 

 

 

Wnioski o 500+ na pierwsze dziecko trzeba złożyć do dzisiaj (30 września) do północy. Sprawi to, że w pierwszym miesiącu otrzymamy wyrównanie za poprzednie miesiące w wysokości 1500 złotych.

Najpóźniej do dnia 30 listopada 2019 pieniądze pojawią się na koncie.

 

Wnioski można składać w formie elektronicznej przez portal Emp@tia, portal PUE ZUS i za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz w formie papierowej w urzędzie lub listownie.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zaatakował kobietę w pubie i ukradł pieniądze żeby zapłacić grzywnę [KLIKNIJ]

 

Nie dotyczy to jednak rodziców noworodków. Mają oni 3 miesiące na złożenie wniosku i jeśli zrobią to w tym terminie, otrzymają wyrównania za miesiące od narodzin dziecka.

Świadczenia (na podstawie wniosków składanych od 1 lipca 2019 roku) zostaną przyznane do 31 maja 2021 roku. Kolejne wnioski będzie trzeba złożyć od 1 czerwca 2021 roku do 31 maja 2022 roku.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Jakub K.
8 miesięcy temu 2
pasożyty socialne...
~ Bibi
8 miesięcy temu 1
Naucz się pasozycie pisać słowo " socjalne"