ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zataczała się, wysiadając na rynku z auta

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    10.06.2019
Redakcja
komentarzy 8 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. fotolia.pl

Wielkopolska. Była tak pijana, że z trudem wysiadła z auta. Nie trzeba było długo czekać na reakcję świadków, którzy zabrali mieszkance (42 l.) gm. Borek Wielkopolski kluczyki i zawiadomili policję.

 

 

 

Sceny rozgrywały się wczoraj około godziny 19.30 na boreckim rynku - poinformował portal gostynska.pl. - Zostaliśmy powiadomieni, że jakaś kobieta przyjechała samochodem, wysiadła z niego i jest tak nietrzeźwa, że się aż zatacza – relacjonuje asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej policji.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kierowca autobusu miał pojechać z dziećmi na wycieczkę. Był pijany [KLIKNIJ]

 

Świadkowie zabrali jej kluczyki, a ona – nie widząc problemu - oddaliła się. Na miejsce przybyli policjanci, którzy zatrzymali kobietę na ul. Wąskiej. Wykryto u niej 2,36 promila alkoholu w organizmie - Zostało jej zatrzymane prawo jazdy. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości na drogach publicznych – dodaje rzecznik.

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 100%  8
Jest coś takiego jak badania retrospektywne, które mają na celu ustaleie stężenia alkoholu w organiźmie w chwili kierowania pojazdem oraz kiedy osoba spożył alkohol i w jakiej ilości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PiS
ponad rok temu ocena: 40%  7
Dostała 500 plus to chleje, payologia jedna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ed
ponad rok temu ocena: 50%  6
Marcin masz racje, jestem wrogiem pijanstwa ale w tym przypadku nic,kompletnie nic nie moga jej zarzucic czy zrobic tylko przeprosic I dowidzenia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ borek
ponad rok temu ocena: 100%  5
Czyli lepiej by było, gdyby mieszkańcy nic z tym nie zrobili, pani by się pozataczała wokół rynku, następnie wsiadła do samochodu i odjechała, być może kogoś po drodze zahaczając... ludzie, z takim myśleniem to szczęścia życzę na przejściu dla pieszych. Zaraz mnie zakrzyczycie ale uważam, że dobrze się stało i może nawet jeśli się z tego wywinie, przez chwilę myśl przebiegnie przez jej pustą głowę.
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 50%  4
Prawdopodobnie ją podeszli socjotechnicznie, biorąc z zaskoczenia i się sama przyznała. Tyle tylko, że jak wytrzeźwieje to może odwołać te zeznania i pójść drogą jak poniżej napisałem. I są w dupie.
~ Cxcc
ponad rok temu ocena: 75%  3
Za male kary! !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 75%  2
Jak by dobry adwokat to wziął to policja przegra. Po pierwsze nie złapali jak ani w aucie ani przy aucie - badanie zostało zrobione z tego co czytam jakiś czas później. Po drugie świadkowie nie dysponowali alkomatem, a stwierdzenie "panie władzo waniało od niej naftą" nie jest dowodem - mogła włączyć spryskiwacz z płynem zimowym. Monitoring? Również nic, bo można powiedzieć, że słabo się poczuła i niemal omdlała po wyjściu. A na koniec - wyszła, poszła się przejść i z nerwów wypiła ćwiartkę wódki. Teraz niech mi ktoś powie co by z tym zrobili.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ravi54
ponad rok temu ocena: 100%  1
idiota!!!!!