ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zatrzymanemu do kontroli drogowej grozi 10 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    11.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Turek

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Turku. Zatrzymany 28-latek posiadał ponad 10 kg amfetaminy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

 

 

W nocy z 5 na 6 czerwca, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mieszkańca gminy Dobra (powiat turecki). W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma przy sobie około dwa gramy marihuany i 50 gramów amfetaminy. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że zabezpieczone narkotyki to nie jedyne nielegalne substancje, które posiada 28-latek. W jego miejscu zamieszkania ujawnili ponad 10 kg amfetaminy. Oprócz tego znaleźli także kilka gramów marihuany i dwa krzewy konopi.

 

CZYTAJ TAKŻE: Broń, amunicja i narkotyki. Zatrzymano trzech młodych mężczyzn [KLIKNIJ]

 

Szacuje się, że czarnorynkowa wartość narkotyków wynosi ponad 400 tysięcy złotych.

Wobec 28-latka został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Gdyby tego było mało, okazało się, że mężczyzna odpowie za dodatkowe przestępstwo, ponieważ zatzymany ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

Zobacz wideo poniżej.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!