ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zawdzięcza wiele Jarocinowi i festiwalowi. Zaskakujące wyznanie Darka Malejonka [VIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    26.12.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Darek Malejonek znany z występów w zespołach Maleo Reggae Rockers, 2TM23, Arka Noego, Izrael, Houk, gościł w Jarocinie i na festiwalu rockowym wielokrotnie. Tym razem jednak przedświąteczne spotkanie z muzykiem miało zupełnie inny charakter.

 

 

W trakcie artysta zagrał swoje najsłynniejsze utwory, ale w wersji akustycznej. Towarzyszył mu jedynie Adam Mościcki, muzyk Maleo Reggae Rockers. Spotkanie w dolnym kościele franciszkańskiej parafii św. Antoniego Padewskiego było trzecim w tym dniu. Wcześniej Darek Malejonek rozmawiał z członkami wolontariatu "Pasmo Pamięci", który działa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Odwiedził również ośrodek wychowawczy w Cerekwicy. 

 

Darek Malejonek bardzo szczerze i otwarcie mówił o trudnych doświadczeniach ze swojego życia. O narkotykach, trudnych relacjach małżeńskich, których wynikiem była złamana ręka żony. Wspominał o problemach z dzieciństwa i zranieniach, które dały o sobie znać po bardzo wielu latach, a także o trudnej nauce zaufania Panu Bogu. 

Wcześniej zaplanowano również temat misji humanitarnej w Syrii, w której muzyk niedawno uczestniczył. Na rozmowę o wojnie i wolontariacie nie starczyło już jednak czasu. Darek Malejonek obiecał, że opowie o tym przy okazji następnego spotkania. 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Halyna Januszowa
ponad rok temu ocena: 100%  4
Połamał ręke žonie a teraz odwiedza nieletnie w Cerekwicy . Niezłe ziółko .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kler
ponad rok temu ocena: 67%  3
Typowy katolik. Połamał rękę żonie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ar
ponad rok temu ocena: 75%  2
Bóg to nie jest jakiś pan (w znaczeniu mężczyzna), ani tym bardziej pan-władca, który karze człowieka za błędy... Bóg jest we wszystkim, jeśli robimy coś źle, to to coś do nas wraca, żeby to "przerobić", a jak dobrze, to nam podwójnie "błogosławi" - wraca do nas dobro w podwójnej ilości... Tylko demony, które nakręcają sekty i religie (czyli duże sekty) chcą nas zastraszyć biblijnym bogiem, który jest przeciwieństwem miłości... Niektóre słowa Jezusa w ewangeliach też zostały poprzekręcane... Ludzie! Nie kierujcie się umysłem, a sercem! Pozdrawiam! :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rydzyk Tadziu
ponad rok temu ocena: 50%  1
Największą sektą jest KK