ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zderzenie osobówki z busem. Nie żyje 19-latek [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    2.06.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zpleszewa.pl

Wielkopolska. Na  drodze z Pleszewa do Chocza zderzył się samochód osobowy z busem.

 

 

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Pleszewa z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Wtedy miało dojśc do czołowego zderzenia - poinformował dzisiaj jako pierwszy portal zpleszewa.pl. 

 

Niestety potwierdziły się wstępne informacje o tym, że wypadek jest śmiertelny. Zginął kierowca samochodu osobowego. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu została przetransportowana do szpitala. W wypadku zginął 19-letni mieszkaniec gminy Chocz. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijany z bronią groził śmiercią starszej kobiecie i jej opiekunowi [KLIKNIJ]

 

Droga jest zablokowana. Utrudnienia -  jak poinformowali nas na miejscu zdarzenia funkcjonariusze - mogą potrwać nawet kilka godzin. 

 

W m. Chocz po godz. 10.00 doszlo do wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi kierowca forda jadac od strony Chocza zjechal na przeciwlegly pas ruchu i doprowadzil do zderzenia czolowego z samochodem marki Mercedes Sprinter. Kierowca forda poniosl smierc na miejscu. Kierowca Mercedesa zabrany zostal do szpitala - relacjonuje asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP w Pleszewie. 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.