ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zderzenie osobówki z tirem. Nie żyje młody mężczyzna, trzy osoby zostały ranne

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    21.04.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KP PSP Jarocin

Wielkopolska. Tragicznie rozpoczął się tydzień na wielkopolskich drogach.W Łukaszewie (powiat jarociński) doszło do śmiertelnego wypadku.

 

 

Wczoraj (20 kwietnia) na skrzyżowaniu drogi lokalnej z krajową nr 12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów: busa i auta osobowego, które wypadło z drogi i zatrzymało się na dachu - poinformował portal jarocinska.pl.

 

Aby uwolnić kierowcę strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Kierującego osobówką przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Ratownicy podjęli reanimację. Pomimo wysiłku wielu osób, nie udało się go uratować.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą 26-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego zderzył się z dostawczym citroenem. Niestety mężczyzny  jadącego autem osobowym nie udało się uratować – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

 

Trzy osoby podróżujące busem trafiły do szpitala. Na miejscu pracują dwa zastępy JRG Jarocin, OSP Jaraczewo, OSP Nosków oraz trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.


Policja podała informację, że nieżyjący mężczyzna od niedawna jest mieszkańcem powiatu jarocińskiego.     

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.