ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zjadł słoik dżemu w 30 sekund! [WIDEO] [WYGRALI KARNETY]

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    19.07.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Jarocin. Dżem Session. Zastanawiało Was kiedyś w jakim czasie można zjeść słoik dżemu? Nas tak. Postanowiliśmy sprawdzić jak szybko wykonają to zadanie śmiałkowie na jarocińskim rynku!

 

 

 

Festiwal co prawda już za nami, aczkolwiek dzień przed rozpoczęciem tej imprezy, nasza redakcja zorganizowała challenge pod tytułem "Dżem Session", w którym można było wygrać dwa karnety na Jarocin Festiwal 2019.

 

Z kamerą, mikrofonem i ze słoikami dżemu truskawkowego ruszyliśmy więc na jarociński rynek w poszukiwaniu śmiałków, którzy podejmą się wyzwania jedzenia dżemu na czas. Większość zabawy odbyła się w autobusie, który stał na rynku w ramach akcji "Pomaluj z nami #RockAutobusJarocin" [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Technika jedzenia słodkiego przetworu była dowolna, jednak jedynym narzędziem, jakim mogli posługiwać się nasi uczestnicy, była plastikowa łyżeczka.

 

CZYTAJ TAKŻE: Jarocin Festiwal 2019. Zobacz co się działo na festiwalowym rynku [ZDJĘCIA i WIDEO] [KLIKNIJ]

 

Zadanie polegało na zjedzeniu słoika (220 g) dżemu truskawkowego w jak najkrótszym czasie. Dwa najniższe wyniki wygrywały karnet na tegoroczny Jarocin Festiwal.

 

Zobacz jak wyglądał "Dżem Session" na rynku i sprawdź kto wygrał! Po challeng'u, swoich sił w jedzeniu na czas spróbował nawet nasz operator!

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!