ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Złapany z marihuaną w plecaku. Odpowie przed sądem

› Aktualności ponad rok temu    1.08.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. fotolia.com

Patrol policji z Rawicza zatrzymał nerwowo zachowującego się 29-latka. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął przyspieszać kroku. Po wylegitymowaniu i przeszukaniu okazało się, że w plecaku ma woreczki z suszem konopi indyjskich.

- Mężczyzna był także pod wpływem alkoholu. Osadzono go w policyjnym pomieszczeniu dla zatrzymanych.- informuje mł. asp. Katarzyna Starczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Sprawę 29-latka przejęli policjanci pionu kryminalnego. Przeszukano miejsce zamieszkania mężczyzny, jego samochód oraz działkę ogrodniczą. W altance znaleziono 13 sadzonek konopi oraz woreczek z nasionami. 

Ustalono także, że 29 - latek częstował marihuaną kolegę, z którym go wylegitymowano.

- Mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania 3,1 g marihuany oraz udzielania tego środka swojemu koledze - mówi Starczewska.

Sadzonki oddano do badania. Jeśli potwierdzi się, że to konopie indyjskie, 29-latka czeka kolejny zarzut, związany z uprawą roślin odurzających.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!