ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Złodziej paliwa jechał slalomem pod wpływem narkotyków

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 dni temu 15:44    16.09.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży. Mężczyzna z zakazem prowadzenia i pod wpływem amfetaminy jechał slalomem. To nie było jego jedyne wykroczenie.

 

 

 

Czarnkowscy policjanci pracujący w tzw. „drogówce” zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volvo, którego kierowca wzbudził ich zainteresowanie sposobem kierowania pojazdu. Mężczyzna jechał bowiem nierówno od prawej do środkowej krawędzi jezdni.

 

W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna włamywał się do samochodów ciężarowych i kradł z nich olej napędowy. W ten sposób ukradł 700 litrów paliwa o łącznej wartości 3000 złotych. Gdyby tego było mało, 26-latek był pod wpływem amfetaminy oraz miał sądowy zakazd prowadzenia pojazdów.

 

CZYTAJ TAKŻE: Marihuana, amfetamina i ecstazy. Zatrzymano 30-letniego dilera [KLIKNIJ]

 

Mieszkaniec powiatu chodzieskiego przyznał się policjantom, że zażył tego dnia amfetaminę. W jego samochodzie mundurowi znaleźli pojemniki z paliwem oraz sprzęt służący do jego wypompowania.

 

W trakcie przesłuchania 26-latek przyznał się do włamań do pojazdów ciężarowych, zaparkowanych na terenie gminy Czarnków, gdzie wyłamywał zabezpieczenia wlewu paliwa i kradł olej napędowy. Dodatkowo przed sądem będzie tłumaczył się za jazdę pod wpływem amfetaminy oraz na zakazie - informuje Karolina Górzna-Kustra z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

 

Mężczyźnie grozi do kilkunastu lat pozbawienia wolności, ponieważ przestępstwa popełnił w warunkach recydywy.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ojtamojtam
2 dni temu 2
W wielkopolsce to je normalne , tacy ludzie tu mieszkają .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polena
2 dni temu 1
To może chociaż ubezpieczenie samochodu miał?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji