ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zmarł w szpitalu po wypadku na „jedenastce”

› Aktualności ponad rok temu    25.10.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. infostrow.pl

30 letni kierowca renault zmarł w szpitalu po wypadku, do którego doszło dziś około godziny 11.00 na „jedenastce” w Rogaszycach (powiat ostrzeszowski).

Portal ostrzeszowinfo.pl podaje, że ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący samochodem ciężarowym scania z naczepą 48-letni mężczyzna, chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem nagle zjechał na przeciwny pas i doprowadził do czołowego zderzenia z renault master. Zakleszczonego w busie 30-latka uwolnili strażacy. Poszkodowany z połamanymi nogami i urazem wielonarządowym przewieziony został do szpitala w Ostrowie Wlkp.

Niestety. - Około godz. 17 dyżurny komendy odebrał telefon z ostrowskiego szpitala o śmierci mężczyzny - potwierdza mł. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

W wypadku śmierć poniósł 30-letni mieszkaniec miejscowości Przyborki (powiat wrzesiński).

Krajowa "jedenastka" przez kilka godzin była zablokowana. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!