ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zmasowane kontrole na konińskich drogach. Posypały się mandaty

› Aktualności ponad rok temu    10.07.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Konin

Wielkopolska. Konin. Zmasowane kontrole prędkości na konińskich drogach. Posypały się mandaty.

 


 

 

Konińscy policjanci wyjechali na ulice, żeby skontrolować kierowców, którzy poruszają się po drogach Konina. Wyniki kontroli okazały się szokujące.

 


 

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 153 kierowców, z czego aż 104 (aż 68 %!) wystawili mandaty za przekroczoną prędkość. Dodatkowo 5 kierowcom odebrali prawo jazdy na okres 3 miesiący za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.


 

- W działaniach na konińskich drogach udział wzięło 26 policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Skontrolowali oni 153 kierowców, z których aż 104 przekroczyło dozwoloną prędkość. Mało tego, 5 z nich przekroczyło prędkość powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym, więc stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. - mówi Marcin Jankowski z Komendy Powiatowej Policji w Koninie

 

 

ZOBACZ TEŻ -  Urządzili sobie wyścigi. Posypały się mandaty. [TUTAJ]

 

 

Policja po raz kolejny zwraca kierowcom uwagę, że przekroczona prędkość powoduje większość wypadków, często ze skutkiem śmiertelnym. Przy okazji funkcjonariusze apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych