Dostosuj wydruk

Był nerwowy, dziwnie się zachowywał. Policjanci nabrali podejrzeń...

Był nerwowy, dziwnie się zachowywał. Policjanci nabrali podejrzeń...

Wielkopolska. Zatrzymany do kontroli drogowej zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie. Tym bardziej zwrócił na siebie uwagę policjantów. Okazało się, że był pod wpływem – i to nie alkoholu... 

 

 

 

 

 

W niedzielę około godziny 23.00 na ul. Szosa Jaraczewska w Borku Wielkopolskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem 25-letniego mieszkańca pow. jarocińskiego - poinformował portal gostynska.pl. 

 

- W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie, co wzbudziło podejrzenia policjantów. W związku z tym dokonali kontroli przedmiotów posiadanych przez tego mężczyznę. Ujawnili posiadanie narkotyków – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: GIF wycofał z obrotu popularny syrop dla dzieci. Sprawdź, czy nie masz go w domu [KLIKNIJ]

 

25-latek miał przy sobie blisko 6,5 grama marihuany i prawie 5 gram amfetaminy. Kierowcę poddano kontroli trzeźwości, która nic nie wykazała. Policjanci wykonali też narkotest, który z kolei wykazał zawartość i amfetaminy, i marihuany. Mężczyznę zatrzymano, zostało mu też zatrzymane prawo jazdy.

 

 

- Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli chodzi o kierowanie pod działaniem narkotyków, to pobrano krew do badań, która zostanie przeanalizowana i dopiero wtedy będzie mógł usłyszeć kolejny zarzut, za który grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Monika Curyk.

 

 

autor: Jakub Niewiada

Źródło:

Dodano: 2019.09.11

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31