Dostosuj wydruk

Poszkodowany z rannymi kłutymi trafił do szpitala. Policja szuka świadków

 Poszkodowany z rannymi kłutymi trafił do szpitala. Policja szuka świadków

Wielkopolska. Jarocińska policja poszukuje świadków pobicia.

 

 

 

 

Jarocińska policja w mediach społecznościowych opublikowała komunikat o tym, że poszukuje sprawców pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:00 w Jarocinie na ul. Wojska Polskiego w okolicy Stacji Paliw Amic.

 

Z ustaleń śledczych wynika, że w okolicę stacji podjechał samochód, z którego wysiadło dwóch lub trzech mężczyzn i zaczęli bić, kopać znajdującego się tam 21-latka - informuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie. - Po naszym przyjeździe okazało się, że mężczyzna ma ranny kłute.

 

CZYTAJ TAKŻE: 27-latek z narkotykami i bez uprawnień uciekał przed policja [KLIKNIJ]

 

Konieczna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo Napastnicy poruszali się najprawdopodobniej samochodem marki Ford o początkowych nr rej. PJA…..

 

 

Świadków zdarzenia, w szczególności osoby, które widziały zajście oraz kierowców, którzy w danym momencie przejeżdżali obok wskazanego miejsca i mają samochody wyposażone w kamery samochodowe prosimy o pilny kontakt z prowadzącym czynności nadkom. Krzysztofem Kebernikiem w KPP w Jarocinie przy ul. Bohaterów Jarocina 15 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 77 55 288 (tel. do dyżurnego 47 77 55 200).

 

 

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2020.07.30

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31