reklama

18-latek chwilę po zdaniu egzaminu stracił prawo jazdy

Opublikowano:
Autor: Redakcja

18-latek chwilę po zdaniu egzaminu stracił prawo jazdy  - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościWielkopolska. 18-latek stracił prawo jazdy. Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. O sprawie poinformował portal gostynska.pl. 
reklama

Przynajmniej przez najbliższe trzy miesiące będzie musiał obyć się bez prawa jazdy 18-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, którego w poniedziałek (11 stycznia), pędzącego przez Gogolewo w gminie Krobia, zatrzymali do kontroli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

 

Nastolatek kierował w tym czasie fordem i jadąc przez wieś, na ograniczeniu do 40 km/h „wyciągnął” 93 km/h.

 

Młody człowiek, oprócz utraty uprawnień dostał jeszcze wysoki mandat i 10 punktów karnych.

reklama

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo