Reklama

S11 z Kórnika do Ostrowa Wlkp. i Kępna przez Jarocin. Projektanci do końca roku

Opublikowano: 2 listopada 2017 14:05
Autor:

S11 z Kórnika do Ostrowa Wlkp. i Kępna przez Jarocin. Projektanci do końca roku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

S11. Droga S11. Droga Ekspresowa S11. Drogi Wielkopolski. Projekt S11 Kórnik - Ostrów Wlkp.

 

Jest szansa, że do końca roku zostaną wybrane firmy, które zaprojektują dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – odział w Poznaniu – brakujące odcinki drogi ekspresowej S11.

 

- GDDKiA zaprosiła wybranych wykonawców do składania ofert cenowych na opracowania projektowe dla budowy drogi ekspresowej S11 w województwie wielkopolskim na odcinku południowym tj. - Kórnik - Ostrów Wielkopolski i Ostrów Wielkopolski - Kępno – informują drogowcy.

 

 

Po ukończeniu w 2017 roku obwodnicy Ostrowa Wlkp. i oddaniu do użytku obwodnicy Jarocina - te dwa fragmenty krajowej DK11 są nie tylko najbardziej zatłoczone, ale również niebezpieczne.

Dokumentacja obejmuje 3 etapy - Studium Korytarzowe (SK), Studium Techniczno – Ekonomiczno - Środowiskowe (STEŚ), Materiały do Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach (MdDŚU), a także Koncepcja Programowa (KP)

 

Potencjalni oferenci nie mają zbyt wiele czasu, bo termin składania wycen dla pierwszego odcinka mija już 10 listopada. Natomiast dla drugiego odcinka został wyznaczony termin na połowę miesiąca.

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu informuje na swojej stronie, że „dokłada wszelkich starań, żeby do końca 2017r. dla wszystkich odcinków S11 w Wielkopolsce byli znani już wykonawcy i trwały prace projektowe”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 lata temu | ocena +1 / -0

  QWERTY

  No na taką wiadomość czekałem. Doczekamy się w końcu obwodnicy Pleszewa w ciągu S11. A ta inwestycja pociągnie za sobą kolejne - czyli budowę małej obwodnicy Pleszewa od strony Brzezia w ciągu DK12 z węzłem Pleszew-Południe w okolicach Folusza gdzie będzie się krzyżować łącznik do DK12 z S11.

 • 4 lata temu | ocena +8 / -0

  A może to decyzja merytoryczna ??? Nikt jej nie musiał popychać ???

  I żaden burmiś, ani były, ani obecny nie powinni się do tego przyklejać ???

 • 4 lata temu | ocena +2 / -2

  Michu

  dziękujemy Stanley za szpital też

 • 4 lata temu | ocena +3 / -14

  Adamie

  Dziękujemy nasz budowniczy burmistrzu!