Reklama

Drogowcy szykują remont ważnego odcinka DK 11 na terenie Wielkopolski. Wykonawca poszukiwany

Opublikowano: 13 maja 2021 13:01
Autor: | Zdjęcie: GDDKiA

Drogowcy szykują remont ważnego odcinka DK 11 na terenie Wielkopolski. Wykonawca poszukiwany  - Zdjęcie główne

zdjęcie poglądowe | foto GDDKiA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na remont fragmentu Drogi Krajowej numer 11 na odcinku Parkowo - Rożnowo. Można składać swoje oferty.

Reklama

GDDKiA ogłosiła przetarg na remont fragmentu Drogi Krajowej numer 11 na odcinku Parkowo - Rożnowo. Trwa podobne postępowanie dotyczące fragmentu DK 11 na odcinku Ruda - Parkowo. Oba zadania będą zrealizowane do końca 2021 roku.

Trwa przetarg na remont fragmentu DK 11 - do kiedy możesz zgłosić swoją ofertę?

Oferty dotyczące remontu fragmentu Drogi Krajowej numer 11 można składać jeszcze przez dwa tygodnie - do czwartku 27 maja do godziny 9:00. Wybrana zostanie najkorzystniejsza oferta. GDDKiA informuje, że przy rozpatrywaniu ofert pod uwagę będą brane kolejno: cena, długość okresu rękojmi, zastosowanie przy realizacji zadania podajników do mieszanek mineralno- bitumicznych, długość terminu realizacji i zatrudnienie osób bezrobotnych. Przewidziany termin realizacji to 130 - 150 dni od czasu zawarcia umowy. Zlecający zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu do 10-20 dni.

Trwa przetarg na remont fragmentu DK 11 - co zostanie zrobione?

Jak mówi Alina Cieślak z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w trakcie remontu zostaną wykonane frezowanie nawierzchni, cząstkowy jej remont, wymiana podbudowy bitumicznej, warstwy wiążącej i ścieralnej nawierzchni oraz uzupełnienie i wymiana oznakowania poziomego i pionowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.