ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

21-letni diler zatrzymany. Jego klientami byli też nieletni

› zwielkopolski24› Wielkopolska 23 dni temu    12.11.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. KPP Śrem

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Policjanci zatrzymali 21-letniego dilera narkotyków.

 

 

 

Do zdarzenia doszło 28 października, kiedy to kryminalni udali się do mieszkania 21-letniego śremianina. Wcześniej funkcjonariusze ze Śremu ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości nielegalnych substancji.

 

Po wejściu do mieszkania, policjanci znaleźli tam i zabezpieczyli wagę elektryczną oraz 36 sztuk aluminiowych zwitków z marihuaną. Poza tym ujawnili 5 zwitków z amfetaminą, 56 tabletek ekstazy, woreczek ze skruszonymi tabletkami oraz czarny worek z marihuaną.

 

CZYTAJ TAKŻE: Trwa zbiórka na terapię w USA dla Alexa. Potrzeba 9 milionów złotych [KLIKNIJ]

 

Młody mężczyzna trafił do aresztu.

 

- Policjanci pracujący nad sprawą zgromadzili materiał dowodowy, z którego wynika, że 21-latek sprzedawał w Śremie narkotyki już w 2016 roku. A wśród osób kupujących nielegalny towar niestety były również osoby małoletnie. Do transakcji dochodziło najczęściej w rejonie miejsca zamieszkania dilera, gdzie przyjeżdżały także osoby spoza powiatu śremskiego - informuje Ewa Kasińska z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

 

 

21-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!