ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Był poszukiwany przez 12 lat. Złapali go na lotnisku

› zwielkopolski24› Wielkopolska 21 dni temu    19.11.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Wczoraj (18 listopada) straż graniczna zatrzymała 40-latka na poznańskim lotnisku. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

 

 

Mężczyzna, który od 12 lat ukrywał się przed organami ścigania wpadł wczoraj (18 listopada) w porcie lotniczym Poznań - Ławica. 40-latek zgłosił się tam do odprawy i chciał polecieć samolotem do Londynu.

 

W trakcie kontroli jednak strażnicy graniczni zorientowali się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Mysłowicach od 2007 roku w celu odbycia kary 10 miesięcy więzienia za przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczne wieści. Amelka przegrała walkę z chorobą [KLIKNIJ]

 

Okazało się, że Polak od lat mieszkał w Wielkiej Brytanii i najprawdopodobniej jego wizyta w Polsce była tylko chwilowa. Mężczyzna trafił w ręce policji.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!