ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Dramat na polu. 17-latek najechał ciągnikiem na 14-latka

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    31.07.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. wiescirolnicze.pl

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. Groźny wypadek podczas wykonywania prac polowych. 17-latek najechał ciągnikiem na 14-latka.

 

 

 

Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek (22 lipca) około godziny 19.25 na terenie jednej z miejscowości w gminie Lubasz (powiat czarnkowsko-trzcianecki).

Z ustaleń policji wynika, że 17-latek kierujący ciągnikiem rolniczym podczas wykonywania prac na polu, najechał na 14-latka. Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego chłopca do szpitala.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nowymi radiowozami ćwiczyli na torze wyścigowym [FOTO] [KLIKNIJ]

 

 

- W związku z trwającymi pracami polowymi apelujemy o zachowanie ostrożności. Przyczyną wypadków w rolnictwie zwykle jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech i zmęczenie - zaznacza Górzna-Kustra. - Niejednokrotnie dzieci towarzyszą swoim opiekunom przy wykonywaniu takich prac. Zadbajmy o ich bezpieczeństwo. Nie zostawiajmy dzieci bez opieki w pobliżu pracujących maszyn rolniczych - wyjaśnia Karolina Górzna-Kustra z czarnkowskiej policji.

 

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Karygodne
miesiąc temu ocena: 50%  2
Powinien ktoś się zająć kontrolą prac polowych... jakim prawem dzieci mają dostęp do maszyn..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zi
miesiąc temu ocena: 67%  1
Jakie dzieci ? W naszym kraju w wieku 16 lat można podejść do egzaminu na prawo jazdy kat. T. Już chcesz kablować donosić ? najpierw poczytaj