ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kilkanaście osób ewakuowano. 13-latek podpalił wózek dziecięcy

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    18.02.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adrian Femiak/krotoszynska.pl

Wielkpoolska. Krotoszyn. W jednej z kamienic w Krotoszynie doszło do groźnego pożaru. Przybyli na miejsce strażacy ewakuowali lokatorów. Konieczna była równiez interwencja służb medycznych.

 

 

 

Do pożaru kamienicy przy ulicy Floriańskiej w Krotoszynie zadysponowano kilka wozów strażackich. Przybyli na miejsce strażacy ugasili pożar oraz ewakuowali mieszkańców z budynku, gdyż w kamienicy panowało duże zadymienie.

Wśród ewakuowanych były również dzieci. Osoby, które wymagały pomocy medycznej zostały przejęte przez zespoły ratownictwa medycznego i strażaków [ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI TUTAJ]

Jak się okazało w budynku podpalony został dziecięcy wózek.Sprawcą okazał się 13-latek. To nie pierwszy wybryk chłopca. Przed kilkoma dniami 13-latek wzniecił pożar w kościele pw. św. Piotra  i Pawła w Krotoszynie. O sprawie przeczytasz TUTAJ [KLIKNIJ]. Wcześniej zaś podpalił wózki dziecięce, ozdobne drzewka i elementy wyposażenia boiska na terenie Milicza.

Po pożarze na ul. Floriańskiej w Krotoszynie chłopiec został zatrzymany przez policję i przesłuchany w obecności rodzica.  Zapadła decyzja o zatrzymaniu 13-latka w placówce opiekuńczej. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Prawda:)
ponad rok temu ocena: 100%  1
Można powiedzieć że dzieciństwo ma spalone....